O nas

Firma Foroof Sp. z o.o. (dawniej Element Polska) istnieje od 10 lat na rynku polskim. Specjalizujemy się w produkcji systemów rynnowych, systemów dachowych, a także systemu fasad wykonanych z wielu różnych materiałów w tym tytan-cynku, aluminium, miedzi i stali.


Oferujemy nowoczesne systemy rynnowe charakteryzujące się wysoką jakością, funkcjonalnością oraz estetycznym wyglądem. Nasze systemy zostały zaprojektowane i wykonane tak aby ich montaż był prosty i szybki, a użytkowanie bezproblemowe i długoletnie.
Od roku 2018 należymy do Grupy Foliarex posiadającej 20-letnie doświadczenie w produkcji folii opakowaniowych, budowlanych i ogrodniczych. Siłą Grupy Foliarex - którą tworzą Foliarex Słubice, Foliarex Stęszew, Wigolen oraz Foroof (dawniej Element) - jest wszechstronność i różnorodność asortymentu.

Future on Your roof.

Szeroka oferta

Inwestując w najnowsze technologie wciąż poszerzamy swoją ofertę o nowe produkty aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Doświadczenie

Doświadczenie wynika z wieloletniej działalności Firmy oraz poziomu wiedzy osób z w Niej zatrudnionych. Doświadczenie to również współpraca z wykonawcami, architektami, modernizatorami urządzeń, projektantami produktów oraz laboratoria, w których badamy wytrzymałość i jakość.

Jakość

Foroof Sp. z o.o. oferuje produkty najwyższej jakości. Korzystając z dostawców o wieloletnim doświadczeniu zapewniamy najlepszą jakość oferowanych produktów.

Elastyczność

Zawsze jesteśmy gotowi zaoferować odpowiednie rozwiązanie dla indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Rynny na każdą niepogodę.

Oddział Dzierżoniów hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni 680m2 oraz centrum dystrybucji innych materiałów budowlano-ogrodniczych.

Zapraszamy do naszego Oddziału w Dzierżoniowie: ul. Batalionów Chłopskich 19, 58-200 Dzierżoniów
Centrum Polski, ponad 5000 m2 hal magazynowych wysokiego składowania.

Zapraszamy do naszego Oddziału w Częstochowie: ul. Przejazdowa 2A-B, 42-280 Częstochowa